Maximus --- Rakennusalan vahva työllistäjä jo vuodesta 2001 ---
ETSIMME LVI-ALAN AMMATTILAISIA PÄÄKAUPUNKISEUDULLE!
Haluatko itse vaikuttaa työkohteesi sijaintiin ja kestoon? Entä haluatko olla töissä jatkuvasti vai kenties pitää hetken lomaa työmaasi päätyttyä ennen, kuin aloitat seuraavan? Toivotko, että työkalut ja -varusteet ovat aina kunnossa ja palkka maksetaan sovitusti? Hienoa! Tämä kaikki onnistuu Maximuksella, sillä me kuuntelemme toiveitasi ja arvostamme Sinua heti työsuhteen alkaessa!
Meillä Maximuksella on useita asiakasyrityksiä, kenelle etsimme nyt LVI-alan ammattilaisia erilaisiin ja eripituisiin kohteisiin pääkaupunkiseudulle! Yritykset ovat sekä pieniä että suuria, alallaan jo pitkään vaikuttaneita osaajia, ja työmaat sijaitsevat pääkaupunkiseudulla (Helsinki, Espoo ja Vantaa) hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Tarjolla on uudis- ja saneerauskohteita, esim. kerrostaloja, toimistotiloja, ostoskeskuksia, sairaaloita ja metrotyömaita. Työmaiden kestot vaihtelevat muutamasta viikosta useisiin vuosiin. Saat itse vaikuttaa mihin näistä työllistyt ja minkä pituisen työmaan haluat!
LVI-ASENTAJAN ESIM. TEHTÄVÄT:
ODOTAMME SINULTA:
Haastattelemme hakijat hakemusten saavuttua ja haku päättyy sopivien henkilöiden löydyttyä. Lähetä hakemus linkin kautta ja kerro meille osaamisestasi. Ilmoita samalla koska voit aloittaa työt, toivottavasti kuitenkin mahdollisimman pian!
Olemme sinuun yhteydessä hakemuksesi saavuttua!
Tarjoamme työntekijöillemme:
Jos tämä tehtävä ei ollut sinua varten, niin lähetä meille avoin hakemus.
Etsimme sinulle sopivamman työkohteen, määräaikaisen tai vakituisen.
Tutustu Maximukseen tästä: Etusivu - Maximus